Katy Perry má nový videoklip k písni E.T.!

Září 2010

Demi Lovato-A tak to všechno začalo

30. září 2010 v 18:18 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Demi Lovato-Vše kolem ní


Povolání: Zpěvačka, herečka, kytaristka, pianistka, skladatelka, modelka
Věk: 18
Datum narození: 20.8.1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev
Výška: 165 cm
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde se také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Brenda Song-Disney Channel Logo

28. září 2010 v 18:31 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Brenda-Vše kolem ní


Justin Bieber- Eenie Meenie

28. září 2010 v 17:22 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Videoklipy
Do týhle písničky jsem se fakt zamilovala....Já vím že moc nemáte rádi Justina Biebra ale...Písničky má ůžasný....Tak si tohle poslechněte je to fakt nádherná zamilovaná písnička..

Zalíbila se ti písnička?Stahuj zde!

Demi Lovato-Disney Channel Logo

28. září 2010 v 11:53 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Demi Lovato-Vše kolem ní


Sorry....V lepší kvalitě jsem to nenašla


Selena Gomez-A tak to všecko začalo

28. září 2010 v 11:52 Selena-Vše kolem ní

Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 18
Datum narození: 22.7.1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak
Výška: 165 cm
Členka skupiny: The Scene

Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Lady Gaga-Hustej dárek pro Beyonce

25. září 2010 v 11:22

Zpěvačky se poznaly vloni při nahrávání společných hitů Telephone a Video Phone a od té doby si jsou blízké.
Minulou sobotu slavila Beyoncé své 29. narozeniny a Lady Gaga jí přinesla velmi neobvyklý dárek. "Řekla jsem si, že dostane spoustu dárků, na které si po čase ani nevzpomene, tak jsem jí chtěla přinést něco originálního!"

A to se jí opravdu povedlo. Beyoncé dostala od Gagy kožený bič a k němu sexy spodní prádlo. "Nechala jsem ten bič vyrobit speciálně pro ni. Je z pravé kůže a jsou na něm stovky diamantů," vysvětlila LG.

A co na to Beyoncé? "Když ten dárek rozbalila, vyjekla nadšením," prozradila Gaga s tím, že pak ona, Dr Dre, 50 Cent, Drake a Jay-Z zazpívali Beyoncé Happy Birthday!

Zdroj:Bravo.cz

Můj Deník-Srandičkář Děda

24. září 2010 v 21:14
17.8-27.8.2010

Když jsme byly v Bulharsku tak jsem tam prožila prožila tolik smíchu jako nikdy v životě.Jele jsem tam s babi a dědou.Samozřejmně že s mím dědou se nikdy nenudím.Vždycky neco provede.No a to něco vám poviprávím.Tak třeba jeden den.Seděly jsme s babičkou na balkoně a děda tam přišel a chtěl nás vyfotit.Jenže jak on je zvyklý na jejich starý foťák tak si dal celou obrazovku digitálního foťáku přímo k oku.A najednou začel.Sakra kde se to zapíná??řekl.No to bylo jedno.
Jednou večer nám tam strašně křičela lednice a děda:Sakra ta lednice ale křičí!Děte to někdo vypnout!
Samozřejmně já byla unavená tak jsem jí nešla vypnout.No tak se děda zvedl a šel jí teda vypnout.A protože jsme ho nechali spát na přistýlce a ta bylo teda hodně tvrdá tak na ní děda opravdu hodně rychle hupsnul a samozřejmně si udělal něco s rukou.A já na dědu:Dědo,nezapomínej že ti už není dvacet let!Tak proč tam teda na tu poslel zkáčeš jako dvacetileten nagelovanej mladík?
To bylo taky v noci.Měly jsme tam opravdu velké okno a velký závěs.A tam byla malá dírka.Samozřejmně já tohle  nemám ráda tak jsem řekla dědovi ať to zatáhne.Dědov se nechtělo ale pak na to šáhl a....Asi to udělal moc prudce a strhl se na něj celej závěs.Takže se musel zase zvedat,zase rozsvítit,zase pěkně urovnat tak jak to bylo a zase se jít pokusit spát.
To bylo zase  trošku na večer.Děda si šel čistit zuby a  namazat si obličej.Samozřejmně nemohl udělat nic jiného.Děda má vyčistěné zuby a dává si krém na ruce,namazává si to na obličej jenže když už má poloviu rozmazanou tak si všimne že si celý obličej namazal pastou na zuby.A já si říkal že nemám modrej krém.A navíc taky se to blbje vsakuje!!řekl,smil a namazal se pravým krémem na obličej.

Cole Sprouse-A tak to všechno začalo

24. září 2010 v 20:58 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Cole-Vše kolem něho


Povolání: Herec
Věk: 18
Datum narození:4.8.1992
Místo narození: Arezzo, Tuscany, Itálie
Znamení: Lev
Výška: 168 cm

Celým jménem Cole Mitchel Sprouse.Má své dvojče který se jmenuje Dylan Thomas Sprouse.Cole se narodil 4.srpna v roce 1992.Je o 15náct minut mladší než jeho bratr Dylan. A je ve znamení Lva.


Avril Lavigne-Filmografie

24. září 2010 v 20:52 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Avril-Vše kolem ní
1996-Sabrina Mladá Čarodejnice-Role:Sama Sebe
2006-Za Plotem-Role:Heater
2006-Fast Food Nation-Role:Alice
2007-Osobní Spravedlnost-Role:Beatrice Bell

Avril Lavigne, Fast Food Nation

Ashley Tisdale-A tak to všechno začalo

24. září 2010 v 20:51 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Ashley-Vše kolem ní

 Povolání: Herečka, zpěvačka, producentka
Věk: 25
Datum narození:2.7.1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rak
Výška: 160 cm
Ashley Tisdale, celým jménem Ashley Michelle Tisdale se narodila 2.7.1985 ve West Deal, New Jersey. Je to úspěšná modelka, herečka a zpěvačka, která se narodila ve znamení raka. Žije ve Spojených státech amerických.

Jsem zpět!!

24. září 2010 v 20:49 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Blbůstky
Funny-girls102.blog.cz
Ahojky všichni!!!!Jak se máte???Já celkem dobře.Pardon že jsem se neozvala.Částečně bych hlavně se chtěla omluvit *NuJkInA* promiˇže jsem nenapsala dřív.Ale tebe už to asi nezajímá.No ale nic.Půjdu něco přidat.Napíšu zase můj deník z Bulharska.To by jste neuvěřily co se tam všechno dělo!!No a taky půjdu něco vyštrachat na internetu.Tak tedy zatím!!!Jo a ještě oběhnu sbínka!Ppa

Pozastavení

4. září 2010 v 14:26 | Bláznivá holčička |  Blbůstky
Funny-girls102.blog.cz
Sorry ale mám něco s PC takže ode mě nic nečekejte.Ozvu se až  bude zpravenej.Takže do té doby pozastavuji!!!!No tak ahoj!

Selena Gomez-Disney Channel Logo

1. září 2010 v 16:12 | ♥Blá♥znivÁ Hol♥čičkA♥ |  Selena-Vše kolem ní