Katy Perry má nový videoklip k písni E.T.!

Říjen 2010


Hlásnutí+celou neděli pryč

30. října 2010 v 17:13 Blbůstky
Funny-girls102.blog.cz
Boužel jo ale abychom to zkrátily prosím moc o hlásnutí zde!Je to druhé kolo takže moc porosím!!Jinak celou neděli budu boužel pryč takže nic nečekejte...Dneska jedu k babičce a budu tam spát a pak pojedu v neděli k tetě(má narozky)takže opravdu nic nebude....Jinaak už musím babi čeká....Jo a nezapomeňte na star hádačku!Beru 4lidi!Papa!

Hádačka 0.1

30. října 2010 v 15:48 Bleskovky,hádačky,rychlovky
Funny-girls102.blog.cz

1.Co na diplomek?
2.Kdo to je?
3.Alespoň dvě  její písničky!
4.Beru 4lidi!

KoUkNoUt PlEaSe!!

30. října 2010 v 14:15 Blbůstky
Please!!Koukněte se na blog mé kámošky!Bude určitě ráda!!Má blog o módě a o spoustu dalších...Blog má opravdu krásný než já...Takže se určitě koukněte...Bude ráda..Určitě si přečtěte její rady atd.A hlavně témata týdne.....ty má nejlepší..xD..Prostě má svůj názor a nikoho nekopíruje..Takže blog se jmenuje http://lenulka-design.blog.cz/ takže určo koukněte a nahoďte komentář!!


Roll Deep-Good Times

29. října 2010 v 19:27 Videoklipy
Tuhle písničku fakt miluju!!Určitě si jí poslechněte...Zalíbila se ti?Tak si jí stáhni zde!

Demi Lovato: Kisses For $1!

29. října 2010 v 12:11
Demi Lovato: Kisses For $1!

Demi Lovato zařizuje líbání stánek v této nové epizodě Sonny Witch A Chance.

V nadcházející epizodě "Sonny With A Kiss" Když odhalil v jednom rozhovoru, že oni mají zatím sdílet polibek, Sonny (Lovato) a Chad (Sterling Knight)se začínají cítit pod tlakem, jejich přátele a fanoušky, aby se to stalo. To vede k výslechu Sonny její vztah a chemie s Chadem, jestli oni by  se měli rozejít.

Mezitím, Nico (Brandon Smith) a Grady (Doug Brochu) věří, že v jejich dočasné šatně
straší, když slyší podivné zvuky.
Teta a strejda čekají....Jo a simpsnovi

27. října 2010 v 18:10 Blbůstky
Funny-girls102.blog.cz
Tak já už zase půjdu..Ty prázdniny uběhnou hrozně rychle co?Než se nadějete tak jdeme opět do školy...Jinak prosím vá hlásněte mi  TADY! a TADY...Prosím!!Ale jinakk dnešek byl elkem super...Byla jsem za koníčka..Kdyby jste viděly jak tam řádily...No sle za chvilku přijede teta se strejdou takže musím..Zase zítra!!


Selena Gomez: Chci, aby mé texty něco znamenaly

27. října 2010 v 14:28

Napsat pořádný text není nic jednoduchého. Své o tom ví i Selena, která někdy dost bojuje s tím, jak přenést myšlenky z hlavy na papír…
"Samozřejmě", odpověděla na otázku, jestli někdy trpí spisovatelským blokem. "Někdy se mi stává, že mám něco v hlavě a chci to dostat do textu, ale prostě to nejde ven," posteskla si Selena. "Když se mi to stane, nechám psaní, jdu si poslouchat hudbu nebo dělat cokoliv jiného, a k psaní se vrátím později," vysvětlila.

Selena Gomez je ve svých sedmnácti lídrem Disney skupiny Selena and the Scene. Píše si všechny texty sama, a to nejraději o něčem, co je blízké jejímu srdci. Nejraději se vyznává z lásky a vztahů, ale ne vždy je jednoduché přenést myšlenky na kus papíru.

Většinu své muziky napsala na základě vlastních zkušeností, ale inspiruje se i u přátel nebo rodiny. Občas dokonce použije příběhy, které si přečetla nebo viděla v televizi.
"Určitě chci čerpat hlavně z příběhů, které se staly mně nebo je to příběh, který jsem slyšela a někdo z mých blízkých si jím třeba právě teď prochází. Hodně často to bývá tedy osobní…"

Zdroj:Bravogirl.cz

Nové Sbínko 0.11

27. října 2010 v 10:34 Sbínka
Nové sbínko:

Jméno:Vaness


O čem má blog:celebrity

Pokud chceš také spřátelit budu ráda....Piš mi sem

Nové Sbínko 0.10

27. října 2010 v 10:28 Sbínka
Nové  sbínko:

Jméno:Baby Smile


O čem má blog:Vanesse HudgensPokud chceš také spřátelit budu ráda....Piš mi sem


Prosím hlásnout+loučení

26. října 2010 v 18:30 Blbůstky
Funny-girls102.blog.cz
Hojky!!Přihlásila jsem se do soutěže a potřebovala bych od vás hlásky...Hlasujte pro mě prosím tady.... Jsem tam s Brenda Song...Moc děkuju..Jinak dneska už tu nebudu takže tímto článkem se loučím...Udělala jsem design s Colenem a podle mě se mi povedl...Ale posuďte sami...Tak já zž půjdu..Tak se mějte hezky a zase zítra!! Papík!


Dobrý ránko.....

26. října 2010 v 11:54 Blbůstky
Funny-girls102.blog.cz
Dobré ráno...No ikdyž asi už je poledne...Stávala jsem v jedenáct hodin...No to víte no..Měla jsem nějakou blbou noc..V půj jedenáctý jsem zalehla ale neusla...Tak jsem si četla knížku..Jednu jsem dočetla a druhou rozečetla..V kolik myslíte že jsem usla?No představte si to že ve tři hodniny ráno!!Já sama sebe fakt nechápu....

Tak zase zítra......

25. října 2010 v 17:54 Blbůstky
No tak já už asik půjdu...Dneska jsem byla na blogu celej den takže jsem docela unavená a pálej mě trošku oči..Navíc mi půjdou simpsňáci...Jo a ještě ten pokoj vlastně uklidit..Achjoo...No takže  asik zítra...Mějte se pěkně....Zítra!(Ps:Jsem ta v modré vestě)